B-jelű matematika feladatok versenye, 12. osztályosok, 2023/2024
(részeredmény)
A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.
A javítás állása:
Feldolgozott feladatok Még nem javítottuk ki teljesen 2023. szeptember B. 5326., B. 5327., B. 5328., B. 5329., B. 5330., B. 5331., B. 5332., B. 5333. 2023. október B. 5334., B. 5335., B. 5336., B. 5337., B. 5338., B. 5339., B. 5340., B. 5341. 2023. november B. 5342., B. 5343., B. 5344., B. 5345., B. 5346., B. 5347., B. 5348., B. 5349. 2023. december B. 5350., B. 5351., B. 5352., B. 5353., B. 5354., B. 5355., B. 5356., B. 5357. 2024. január B. 5358., B. 5359., B. 5360., B. 5361., B. 5362., B. 5363., B. 5364., B. 5365. 2024. február B. 5366., B. 5367., B. 5368., B. 5369., B. 5370., B. 5371., B. 5372., B. 5373. 2024. március B. 5374., B. 5375., B. 5376., B. 5377., B. 5378., B. 5379., B. 5380., B. 5381. 2024. április B. 5382., B. 5383., B. 5384., B. 5385., B. 5386., B. 5387., B. 5388., B. 5389. 2024. május B. 5390., B. 5391., B. 5392., B. 5394., B. 5395., B. 5397. B. 5393., B. 5396.
Az összes feladat helyes megoldásával 266 pontot lehetett elérni.
1. Csonka Illés (Pécs, Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziuma és Kollégiuma) 217 pont;
3. Jármai Roland (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 187 pont;
4. Gömze Norken (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 184 pont;
5–6. Op Den Kelder Ábel (Budapest, Balassi Bálint Nyolcévfolyamos Gimnázium) 175 pont;
5–6. Szabó 810 Levente (Budapest, Szent István Gimnázium) 175 pont;
7. Romaniuc Albert-Iulian (Románvásár, Colegiul National "Roman-Vodă") 147 pont;
8. Fehérvári Donát (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 146 pont;
9. Balaskó Imola (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 130 pont;
10. Farkas 005 Bendegúz (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 108 pont;
11–12. Szeibert Dominik (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 79 pont;
11–12. Miklós Janka (Sepsiszentgyörgy, Székely Mikó Kollégium) 79 pont;
13. Szemlér Bálint (Budapest, Szent István Gimnázium) 66 pont;
14. Hetényi Klára Tímea (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 60 pont;
15–16. Fodor Gergely (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 57 pont;
15–16. Spéth Gergely (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 57 pont;
17. Dukát Levente (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 51 pont;
18. Markovics Benjámin (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 47 pont;
19. Buday Noémi (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 45 pont;
20. Töreczki Gábor (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 44 pont;
22. Seprődi Barnabás Bendegúz (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 35 pont;
23. Markovics Áron (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 33 pont;
24. Kalmár Botond (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 29 pont;
26–27. Bacsek Emma Borbála (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 27 pont;
26–27. Princz-Jakovics Anna (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 27 pont;
28–30. Sarnyai Zalán (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 21 pont;
28–30. Geretovszky Márton László (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 21 pont;
28–30. Bódis Barnabás (Budapest, Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium) 21 pont;
31. Virág Rudolf (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 20 pont;
32. Schäffer Donát (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 19 pont;
33–34. Fuder Péter (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 17 pont;
33–34. Hajdu Márton (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 17 pont;
35. Gaspari Márton Samu (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 14 pont;
37. Kurucz Kitti (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 10 pont;
38–40. Veszelovszki Zalán (Tata, Eötvös József Gimnázium) 8 pont;
38–40. Molnár-Szirtesi Regő (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 8 pont;
41. Hajdu Márton (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 7 pont;
42–43. Török Hanga (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
42–43. Czirók Marcell (Szombathely, ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 6 pont;
44–45. Róbert Viktória Katalin (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 5 pont;
44–45. Kovács Katalin (Budapest, Dózsa György Gimnázium) 5 pont;
46–47. Sáska Gábor (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 4 pont;
46–47. Végh Lilian (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 4 pont;
48–49. Tótpál Bálint Benedek (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 3 pont;
48–49. Czifrik Sára (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 3 pont;
50–51. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Thái Nguyên, Nguyễn Mạnh Hùng) 2 pont;
50–51. Solymosi Csongor (Budapest, Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium) 2 pont;
52. Predák Anna (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 1 pont.