G-jelű fizika gyakorlatok versenye, 9. osztályosok, 2023/2024
(részeredmény)
A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.
A javítás állása:
Feldolgozott feladatok Még nem javítottuk ki teljesen 2023. szeptember G. 821., G. 822., G. 823., G. 824. 2023. október G. 825., G. 826., G. 827., G. 828. 2023. november G. 829., G. 830., G. 831., G. 832. 2023. december G. 833., G. 834., G. 835., G. 836. 2024. január G. 837., G. 838., G. 839., G. 840. 2024. február G. 841., G. 842., G. 843., G. 844. 2024. március G. 845., G. 846., G. 847., G. 848. 2024. április G. 849., G. 850., G. 851., G. 852. 2024. május G. 853., G. 854., G. 856. G. 855.
Az összes feladat helyes megoldásával 104 pontot lehetett elérni.
1. Blaskovics Ádám (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 102 pont;
2. Fülöp Magdaléna (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 95 pont;
3. Barth Albert Krisztián (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 92 pont;
4. Szabó András (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 90 pont;
5. Kis Boglárka 08 (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 89 pont;
6. Vincze Anna (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 87 pont;
8. Csonka Áron (Budapest, Piarista Gimnázium) 78 pont;
10–11. Méhes Mátyás (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 71 pont;
12–13. Gerlei Dániel (Budapest, Városmajori Gimnázium) 70 pont;
14–15. Sipos Dániel Sándor (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 67 pont;
18. Bakonyi Zsombor Attila (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 56 pont;
19. Schmidt Marcell (Pécs, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet) 53 pont;
20. Horváth 001 Botond (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 52 pont;
21–22. Milovecz Fruzsina Panka (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 51 pont;
21–22. He Stefan (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 51 pont;
24–25. Horváth Kristóf Dominik (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 39 pont;
24–25. Zámolyi Norbert (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 39 pont;
27. Vízhányó Janka (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 36 pont;
28. Klenkó Éva Borbála (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 35 pont;
29–30. Chen Yu (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 33 pont;
29–30. Dömők Bernadett (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 33 pont;
31. Klučka Dominika (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 31 pont;
33–34. Csáki Anikó (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 27 pont;
33–34. Roszik Szabolcs (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 27 pont;
35–36. Vincze Márton Attila (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium) 23 pont;
35–36. Gáti Benjamin (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 23 pont;
37–38. Nguyen Thien Minh (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 22 pont;
37–38. Chen Yihan (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 22 pont;
40. Lengyel Ádám Tibor (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 19 pont;
42. Tómus Ágnes (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 15 pont;
43–46. Halmosi Dávid (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 14 pont;
43–46. Danis Dorián (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 14 pont;
43–46. Kámán-Gausz Péter (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 14 pont;
43–46. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Budapest, Alternatív Közgazdasági Gimnázium) 14 pont;
47. Szeder Gergely (Győr, Kazinczy Ferenc Gimnázium) 13 pont;
48–49. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 11 pont;
48–49. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 11 pont;
50–51. Simon-Hajdú Gergő (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 7 pont;
52–53. Komán-Birtalan Dániel (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 6 pont;
52–53. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium) 6 pont;
55–56. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 4 pont;
55–56. Vida Katalin Anna (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 4 pont;
57–59. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 3 pont;
57–59. Kovács Gábor Krisztián (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 3 pont;
57–59. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 3 pont;
60–63. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Miskolc, Miskolci Herman Ottó Gimnázium) 2 pont;
60–63. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 2 pont;
60–63. Kepecs Bence (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 2 pont;
60–63. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 2 pont;
64–65. Drubits Natali (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 1 pont;
64–65. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont.
A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.