I-jelű informatika gyakorlatok versenye, 2023/2024
(részeredmény)
A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.
A javítás állása:
Feldolgozott feladatok Még nem javítottuk ki teljesen 2023. szeptember I. 595., I. 596., I. 597., I. 598. 2023. október I. 599., I. 600., I. 601., I. 602. 2023. november I. 603., I. 604., I. 605., I. 606. 2023. december I. 607., I. 608., I. 609., I. 610. 2024. január I. 611., I. 612., I. 613., I. 614. 2024. február I. 615., I. 616., I. 617., I. 618. 2024. március I. 619., I. 620., I. 621., I. 622. 2024. április I. 623., I. 624., I. 625., I. 626. 2024. május I. 627., I. 628., I. 629., I. 630.
Az összes feladat helyes megoldásával 270 pontot lehetett elérni.
1. Nagy 292 Korina 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 267 pont;
2. Szabó Imre Bence 10. o. (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 266 pont;
3. Puppi Barna 11. o. (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 264 pont;
4. Gyönki Dominik 11. o. (Eger, Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium) 263 pont;
5. Pál Benedek József 12. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 250 pont;
6. Sógor-Jász Soma 8. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 242 pont;
7. Halmosi Dávid 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 238 pont;
8. Bátorfi Balázs 12. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 233 pont;
9. Schmidt Marcell 9. o. (Pécs, Koch Valéria Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda, Kollégium és Pedagógiai Intézet) 136 pont;
10. Farkas Roland 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 132 pont;
11. Simon-Hajdú Gergő 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 123 pont;
12. Csíkos 256 Benjamin 12. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 115 pont;
13. Nagy Borbála Adrienn 8. o. (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 107 pont;
14. (hiányzó GDPR nyilatkozat) 10. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 103 pont;
15. Dömők Bernadett 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 97 pont;
16. Magyar Levente Árpád 8. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 94 pont;
17. Hajós-Szabó Máté 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 93 pont;
18. Anastasiia Nosyk 10. o. (Tiverton, Blundell's School) 91 pont;
19. (hiányzó GDPR nyilatkozat) 8. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 76 pont;
20. Oláh Barnabás 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 70 pont;
21. Illés Gergely Levente 11. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium) 68 pont;
22. Viszkocsil Norton 10. o. (Budapest, Madách Imre Gimnázium) 66 pont;
23. Hegyi Benedek 9. o. (Esztergom, Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium) 61 pont;
24. (hiányzó GDPR nyilatkozat) 9. o. (Debrecen, Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium) 59 pont;
25. Kiss Ákos 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 56 pont;
26–27. Váróczi Ákos Mihály 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 52 pont;
26–27. Stadler Csongor 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 52 pont;
28–29. Bődi Marcell 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 51 pont;
28–29. Dely Bendegúz 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 51 pont;
30. Pisaru Tomas 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 50 pont;
31. Gincsai Gábor 8. o. (Budapest, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium) 47 pont;
32. Pál Tamás 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 46 pont;
33–34. Marozsán Mihály 9. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 44 pont;
33–34. Rózsa Zsombor 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 44 pont;
35–36. Zsoldos Dominik Zsolt 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 42 pont;
35–36. Kézeli Dominik 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 42 pont;
37. Maurer Marcell 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 41 pont;
38. Nuyen Ádám 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 40 pont;
39. Lukács Gergely 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 39 pont;
40. Pavlisinec Balázs Máté 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 36 pont;
41–42. Tóth Marcell Domonkos 8. o. (Budapest, Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium) 35 pont;
41–42. Pázmándi József Áron 8. o. (Dunakeszi, Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium) 35 pont;
43. (hiányzó GDPR nyilatkozat) 9. o. (Tiverton, Blundell's School) 33 pont;
44. Bucsai Máté 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 31 pont;
45–49. Bürger Ádám 12. o. (Budapest, Leövey Klára Gimnázium) 30 pont;
45–49. Debreczeni Huba 9. o. (Budapest, Óbudai Árpád Gimnázium) 30 pont;
45–49. Sánta Gergely Péter 9. o. (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 30 pont;
45–49. Lukacs Milán Levente 10. o. (Budapest, Madách Imre Gimnázium) 30 pont;
45–49. Demcsák Patrik 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 30 pont;
50–51. Pirity Márton Tamás 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 27 pont;
50–51. Kádas Dániel 11. o. (Tata, Eötvös József Gimnázium) 27 pont;
52. Antal Kornél 11. o. (Szolnok, Szolnoki SZC Pálfy-Vízügyi Technikum) 26 pont;
53. Farkas Bence Sándor 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 23 pont;
54. Liszicza Ábel 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 22 pont;
55–65. (hiányzó GDPR nyilatkozat) 8. o. (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 20 pont;
55–65. Szabó Attila-Zsolt 10. o. (Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 20 pont;
55–65. Bodányi Zsigmond Balázs 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 20 pont;
55–65. Szörényi Zalán András 9. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
55–65. Hajdufi Hunor 8. o. (Budapest, Budapest I. Kerületi Toldy Ferenc Gimnázium) 20 pont;
55–65. Szász Dávid 11. o. (Somorja, Madách Imre Gimnázium) 20 pont;
55–65. Varga462 Vilmos 11. o. (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 20 pont;
55–65. Daruka Balázs 12. o. (Miskolc, Földes Ferenc Gimnázium) 20 pont;
55–65. Bukta Balázs 11. o. (Szolnok, Szolnoki SZC Pálfy-Vízügyi Technikum) 20 pont;
55–65. (hiányzó GDPR nyilatkozat) 10. o. (Budapest, Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium) 20 pont;
55–65. Kissik Márton 10. o. (Esztergom, Esztergomi Dobó Katalin Gimnázium) 20 pont;
66. Pécsi Tamás 10. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 15 pont;
67–75. (hiányzó GDPR nyilatkozat) 9. o. (Nagykanizsa, Batthyány Lajos Gimnázium) 10 pont;
67–75. Markó Markech Tibor 11. o. (Szolnok, Szolnoki SZC Pálfy-Vízügyi Technikum) 10 pont;
67–75. Bognár Balázs 11. o. (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 10 pont;
67–75. Cserey Gergely 6. o. (Budapest, Gregor József Általános Iskola) 10 pont;
67–75. Kovács Kristóf 11. o. (Szolnok, Szolnoki SZC Pálfy-Vízügyi Technikum) 10 pont;
67–75. Masa Barnabás 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 10 pont;
67–75. Liszkai Egon Antal 11. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 10 pont;
67–75. Vasvári Benjamin 11. o. (Pécs, Széchenyi István Gimnázium és Szakközépiskola) 10 pont;
67–75. Kun-Szabó Kristóf 11. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium) 10 pont;
76. Kántor Hanna Zsófia 11. o. (Szolnok, Szolnoki SZC Pálfy-Vízügyi Technikum) 4 pont.