Fizika mérési feladatok versenye, 2023/2024
(részeredmény)
A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.
A javítás állása:
Feldolgozott feladatok Még nem javítottuk ki teljesen 2023. szeptember M. 424. 2023. október M. 425. 2023. november M. 426. 2023. december M. 427. 2024. január M. 428. 2024. február M. 429. 2024. március M. 430. 2024. április M. 431. 2024. május M. 432.
Az összes feladat helyes megoldásával 54 pontot lehetett elérni.
1–3. Hegedüs Márk 9. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 54 pont;
1–3. Csapó András 9. o. (Budapest, Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium) 54 pont;
1–3. Žigo Boglárka 11. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 54 pont;
4. Az Ébredő Erő (Csóka Péter 12. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium), Schäffer Donát 12. o. (Pécs, Pécsi Janus Pannonius Gimnázium)) 53 pont;
5–6. Bencze Mátyás 11. o. (Székelyudvarhely, Tamási Áron Gimnázium) 49 pont;
5–6. Newtonméter (Kiss 668 Benedek 11. o. (Sopron, Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium), Sós Ádám 11. o. (Sopron, Berzsenyi Dániel Evangélikus (Líceum) Gimnázium és Kollégium)) 49 pont;
7. KömalÁszok (Kiss 666 Kinga Lili 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium), Bodnár Hanna 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium)) 47 pont;
8. Fülöp Magdaléna 9. o. (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 46 pont;
9. Zkn ((hiányzó GDPR nyilatkozat) 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium), Márton Kincső 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium)) 33 pont;
10. Gáti Benjamin 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 28 pont;
11. 2 lóerő ((hiányzó GDPR nyilatkozat) 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium), (hiányzó GDPR nyilatkozat) 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium)) 25 pont;
12. Lakatos Léna 9. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 18 pont;
13. Haversütik (Dávid Dorka 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium), Illés Réka 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium)) 15 pont;
14. Csonka Áron 9. o. (Budapest, Piarista Gimnázium) 13 pont;
15. Masa Barnabás 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 11 pont;
16. Bélteki Teó 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium) 10 pont;
17–18. Nagy 292 Korina 11. o. (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 8 pont;
17–18. Kepecs Bence 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 8 pont;
19. Rózsa Zsombor 11. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 7 pont;
20–24. Kiss 131 Adorján Timon 11. o. (Kaposvár, Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium) 5 pont;
20–24. (hiányzó GDPR nyilatkozat) 9. o. (Budapest, Berzsenyi Dániel Gimnázium) 5 pont;
20–24. Hollósi Dominik 8. o. (Neufahrn bei Freising, Oscar Maria Graf Gymnasium) 5 pont;
20–24. Függvény Függők (Balázs Barna Flórián 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium), Misku Péter István 10. o. (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium)) 5 pont;
20–24. Hordólakók (Lévay Luca Sára 10. o. (Budapest, Madách Imre Gimnázium), Kovács-Hajdu Róza 10. o. (Budapest, Madách Imre Gimnázium)) 5 pont;
25–27. Aklan Larion 12. o. (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 4 pont;
25–27. Egyházi Godó 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 4 pont;
25–27. Alexandrova Angelina 11. o. (Keszthely, Keszthelyi Vajda János Gimnázium) 4 pont;
28–32. Szabó András 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 2 pont;
28–32. Tómus Ágnes 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 2 pont;
28–32. Balajti Blanka 10. o. (Debrecen, Tóth Árpád Gimnázium) 2 pont;
28–32. Klenkó Éva Borbála 9. o. (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 2 pont;
28–32. Bora Ádám 8. o. (Eger, Dobó István Gimnázium) 2 pont;
33–37. Bordás-Fehér Márton 11. o. (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 1 pont;
33–37. (hiányzó GDPR nyilatkozat) 9. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium) 1 pont;
33–37. Kámán-Gausz Péter 9. o. (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 1 pont;
33–37. Páternoszter Tamás 10. o. (Zalaegerszeg, Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium) 1 pont;
33–37. krémespite (Field Edvin 8. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium), Nemessányi Bence 8. o. (Budapest, Városmajori Gimnázium)) 1 pont.
A többi versenyzőnek kevesebb pontja van.