P-jelű elméleti fizika feladatok versenye, 10. osztályosok, 2023/2024
(részeredmény)
A közölt részeredmények nem hivatalosak, tehát nem is véglegesek.
A javítás állása:
Feldolgozott feladatok Még nem javítottuk ki teljesen 2023. szeptember P. 5499., P. 5500., P. 5501., P. 5502., P. 5503., P. 5504., P. 5505., P. 5506., P. 5507. 2023. október P. 5508., P. 5509., P. 5510., P. 5511., P. 5512., P. 5513., P. 5514., P. 5515., P. 5516. 2023. november P. 5517., P. 5518., P. 5519., P. 5520., P. 5521., P. 5522., P. 5523., P. 5524., P. 5525. 2023. december P. 5526., P. 5527., P. 5528., P. 5529., P. 5530., P. 5531., P. 5532., P. 5533., P. 5534. 2024. január P. 5535., P. 5536., P. 5537., P. 5538., P. 5539., P. 5540., P. 5541., P. 5542., P. 5543. 2024. február P. 5544., P. 5545., P. 5546., P. 5547., P. 5548., P. 5549., P. 5550., P. 5551., P. 5552. 2024. március P. 5553., P. 5554., P. 5555., P. 5556., P. 5557., P. 5558., P. 5559., P. 5560., P. 5561. 2024. április P. 5562., P. 5563., P. 5564., P. 5565., P. 5566., P. 5567., P. 5568., P. 5569., P. 5570. 2024. május P. 5574., P. 5575., P. 5576., P. 5577., P. 5578., P. 5579. P. 5571., P. 5572., P. 5573.
Az összes feladat helyes megoldásával 186 pontot lehetett elérni.
1. Czirják Márton Pál (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 170 pont;
3. Dobos Anita (Budapest, Szent István Gimnázium) 146 pont;
4. Tóth Hanga Katalin (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 127 pont;
5. Zólomy Csanád Zsolt (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 122 pont;
7. Hornok Máté (Pécs, Pécsi Leőwey Klára Gimnázium) 118 pont;
8. Bélteki Teó (Hódmezővásárhely, Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium) 112 pont;
9. Gyenes Károly (Kecskemét, Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium) 99 pont;
10. Simon János Dániel (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 81 pont;
11. Zádori Gellért (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 77 pont;
12. Szabó Imre Bence (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 72 pont;
13–14. Diaconescu Tashi (Kolozsvár, Spark Hybrid International High School) 52 pont;
17. Papp András (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 36 pont;
18. Muraközi Péter (Győr, Czuczor Gergely Bencés Gimnázium) 33 pont;
19–22. Balázs Barnabás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 31 pont;
19–22. Balogh Krisztián 31 pont;
19–22. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 31 pont;
19–22. Bor Noémi (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 31 pont;
29–30. Balogh Áron (Révkomárom, Selye János Gimnázium) 24 pont;
31–32. Ligeti Barnabás (Budapest, ELTE Apáczai Csere János Gyakorló Gimnázium és Kollégium) 21 pont;
31–32. Vancsisin Márk (Budapest, ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium) 21 pont;
33. Laduver Nóra (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 20 pont;
35. Daniils Koselevs (Belfast, Campbell College) 18 pont;
36. Soham Bhadra (Kolkata, Patha Bhavan) 15 pont;
37–38. (hiányzó GDPR nyilatkozat) (Kecskemét, Kecskeméti Bolyai János Gimnázium) 13 pont;
39. Labádi Balázs (Szeged, Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium) 11 pont;
40–41. Ónody Ágnes (Budapest, Szent Margit Gimnázium) 10 pont;
40–41. Olláry Samu (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 10 pont;
42–43. Szűcs Bence (Kecskemét, Kecskeméti Katona József Gimnázium) 9 pont;
44. Teveli Jakab (Budapest, Karinthy Frigyes Gimnázium) 7 pont;
45. Tóth Gellért (Budapest, Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium) 6 pont;
47–49. Móricz Kármen (Budapest, Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium) 4 pont;